Milí rodiče, vyhlašujeme tradiční akci ve výrobě o nejhezčího PODZIMÁČKA A DÝŇÁČKA

Datum: 11/10/2018

Všechny výrobky budou vystaveny v prostorách MŠ. Těšíme se opět na vaše skvělé nápady a přejeme hodně inspirace a kreativity. Hotové výrobky můžete nosit do pondělí 22. říjny. Děkujeme za spolupráci.

Ani letos vás nechceme ošidit o naši tradiční PODZIMNÍ SLAVNOST

Datum: 11/10/2018

...spojenou s opékáním párků na naší školní zahradě. Pokud nám počasí bude přát, uskuteční se VE ČTVRTEK 18. října (v případě špatného počasí se akce odloží na 25. října). Akce začne odpoledne v 15:15 hodin. S SEBOU: párek, nebo klobásku a pečivo. MŠ ZAJISTÍ: teplý čaj, malé občerstvení, hořčici, křen, kečup. Za větrného počasí si děti mohou donést draky. TĚŠÍME SE NA VÁS.

Vážení rodiče, věnujte nám prosím pozornost!!!

Datum: 11/10/2018

Po rozkliknutí "Zobrazit více", naleznete odkaz, pod kterým si můžete přečíst o všech akcích, které nás v tomto měsíci čekají. Zapište si vše pečlivě, ať něco nepropásnete...

Vánoční focení

Datum: 10/10/2018

Ve čtvrtek 11.10. se budou děti fotit na vánoční set. Zájemci o fotografie nahlásí dítě ve své třídě u paní učitelky.