Krásné prázdniny

Přejeme krásné a slunečné prázniny, plné zážitků a odpočinku. Kolektiv MŠ Prameny.

O človíčkovi

Chotěbuz - Veverky

Dne 18. června pojedeme s nejstaršími dětmi (Veverkami) do Archeoparku Chotěbuz na velmi zajímavou "pohádku" z čaů, které nikdo nepamatuje, inspirovanou známým večerníčkem

"O človíčkovi".

Jak bylo dávno, kdy se na zemi objevil první člověk a byl na všechno úplně sám...

Doprava i program je hrazen z fondu SAR.

Informační schůzka pro nově příchozí děti

21. června od 15:00 hod. (oproti plánovanému datu 7. 6. - z organizačních důvodů schůzka přesunuta).

Vážení rodiče,

jsme velice rádi, že jste si pro své děti vybrali právě naši MŠ. Při této příležitosti vás zveme na první společnou informační schůzku, která se bude konat ve třídě Veverky a to ve čtvrtek 21. června od 15:00 hodin.

Moc se na vás těšíme.

Medvídci jedou na výlet

Středa 6. 6.

Ve středu 6. 6. pojedou Medvídci na výlet do Archeoparku v Chotěbuzi.

Děti budou mít sportovní oblečení i obuv. S sebou batůžek s pláštěnkou, pitím a malou sladkostí (ne čokoládu, v teple se roztopí).

Svačinka je pro děti zajištěna. Vstupné i autobus jsou hrazeny z příspěvku SAR.

Odjezd od školky v 8:30 hod., návrat do školky na oběd.