Aktuality

Novinky z Hrádku...

Sdíleno: 19/06/2019

1. DEN

 

Zdravíme vás všechny z Hrádku, přijeli jsme v pořádku, máme každý svoji postýlku a začínáme si užívat. Dnes jsme se seznámili s Kouzelným lesem, ve kterém žije hodný skřítek Mecháček a zlý skřítek Rampelník. Už dneska si pro nás Mecháček připravil zajímavé úkoly, které jsme, doufejme, všechny splnili dobře. To se ale dozvíme až večer, až budeme všichni voňaví a nachystaní do hajan. A to nejdůležitější - na uvítanou nás čekal řízeček jako noha a na večeři palačinky se šlehačkou!!! To jsme si pochutnali. ????

Tak dobrou noc, posíláme velkou pusu a zítra se zase ozveme.
 
2.DEN
 
Tak vás zase všechny zdravíme. I dnešní den se nám moc vydařil, sluníčko peklo a z nás teklo. To nás neodradilo a hned po vydatném snídaňovém rautu jsme vyrazili za dalším dobrodružstvím. Dnešní den byl ryze sportovní. Ráno jsme nemohli zapomenout na naše skřítky, kterým jsme postavili úžasné domečky. To nám zabralo celé dopoledne. Po cestě z lesa jsme narazili na kouzelnou louku se spoustou neznámých, nádherných květin. S atlasem jsme poznávali některé druhy. Odpoledne jsme plnili sportovní disciplíny, u kterých jsme se teda pěkně zapotili. Všichni jsme zabodovali a kouzelná skříňka nám opět vydala své tajemství... víc vám neprozradíme. Tak dobrou noc a krásné sny. PS.. a slzičky nejsou!!!
 
3.DEN
 
Ahoooooooj všichni naši milí, tak se nám přehoupla půlka. Dnes jsme měli pohádkový den. Od rána jsme měli na pilno, začalo to náročným výšlapem do obřího kopce. Zvládli jsme to úplně všichni (i paní učitelky). ???? Na samém vrcholu jsme narazili na první překvapení - malý poklad. Ale nebyl zadarmo, museli jsme splnit pár úkolů skřítka Mecháčka. Po obědě jsme si trošku odpočinuli a vydali se do pohádkového lesa baby Jaguly. Museli jsme překonat složitou cestu přes její území, což se nám podařilo. Dorazili jsme k potůčku, který se vzal kdoví kde a ten jsme museli přejít suchou nohou. Nakonec jsme dlouho hledali chatrč loupežníků a co to? Chatrč nikde. Jen zbořený plot. Tak jsme si řekli, že loupežníci pověsili řemeslo na hřebík. Nevadí. Na zpáteční cestě jsme museli (pokud jsme se chtěli dostat domů) splnit úkoly, které si pro nás vymyslela babula Jagula. Opět na jedničku. Třikrát jsme si přidali báječnou domácí pizzu a těšili se na kouzelnou truhličku. Cože to dneska vydá? Tak posíláme pusinky a přejeme dobrou noc.
 
4.DEN
 
Dneska se nám zatáhlo, což nám vůbec nevadilo. Ještě že jsme měli půldenní výlet na Filipku a pěkně se nám šlapalo. Na Filipce jsme poseděli, dali jsme si nanuka a šlapali jsme dál. Po obědě nám začalo pršet a začali jsme mít malinko obavy, že si nebudeme moct opéct v nedalekém lomu párečky. Vymysleli jsme si zaklínadlo na déšť a co to? Mraky odpluly a vykouklo na nás sluníčko. V lomu jsme si užili opékačku, krásně jsme se ušpinili a vyudili. Na naší chatičce jsme si dali sprchu a čekali na další tajemství naší kouzelné truhličky. Naše poslední noc! Zítra už budeme ve svých postýlkách! Hurá!!! Tak snad se dokážeme sbalit a nic nezapomenout. ???? 
Dobrou noc, posíláme pusinky a PA, zítra doma. 
 
Fotografie ZDE...