Divadlo

Datum: 15/10/2019

V pátek 18. října přijede do MŠ divadlo Smíšek s "Malou luční pohádkou". Cena je 35,-Kč. Děkujeme

Ani letos vás nechceme ošidit o naši tradiční PODZIMNÍ SLAVNOST

Datum: 08/10/2019

...spojenou s opékáním párků na naší školní zahradě. Pokud nám počasí bude přát, uskuteční se VE ČTVRTEK 17. října (v případě špatného počasí se akce odloží). Akce začne odpoledne v 15:30 hodin. S SEBOU: párek, nebo klobásku a pečivo. MŠ ZAJISTÍ: teplý čaj, malé občerstvení, hořčici, křen, kečup. Za větrného počasí si děti mohou donést draky. TĚŠÍME SE NA VÁS.

Milí rodiče, vyhlašujeme tradiční akci ve výrobě o nejhezčího PODZIMÁČKA A DÝŇÁČKA

Datum: 08/10/2019

Všechny výrobky budou vystaveny v prostorách MŠ. Těšíme se opět na vaše skvělé nápady a přejeme hodně inspirace a kreativity. Hotové výrobky můžete nosit do pondělí 21. října. Děkujeme za spolupráci.

Výběr zálohy na stravné na měsíc říjen

Datum: 17/09/2019

Středa 25. září