Rozloučení s deváťáky

Ve čtvrtek 28. 6. proběhlo v salónku Regionální knihovny v Karviné rozloučení s deváťáky...Každému z nich přejeme hodně úspěchů při dalším studiu.

FOTO zde.

Ocenění žáci

V pátek 22. 6. proběhlo ve slavnostně vyzdobené jídelně vyhodnocení nejlepších žáků školy.

Mezi oceněné se dostali nejen vítězové různých soutěží, pomocníci na akcích pořádaných školou, ale také ti, kteří jsou svým chováním vzorem pro ostatní. 22 nejlepších žáků obdželo z rukou ředitelky trička s logem školy.

FOTO zde.

Prvňáčci - první týden ve škole

Těšíme se na všechny nové prvňáčky. Na co se mohou těšit oni? Jak bude probíhat první týden školy od 3. - 7. září? Další informace rovněž v sekci ŠD.

Čtěte zde.

Seznamy školních pomůcek pro 2018/19

Vážení rodiče, milí žáci, seznamy pomůcek pro jednotlivé ročníky najdete v rubrice ZŠ - Pomoc pro rodiče - Seznam pomůcek.

Seznam prvňáčků 2018/19

Seznam žáků budoucích prvních tříd ke stažení... rozklikni "Zobrazit více"....

Seznam zde.