Letní příměstský tábor Veselá věda

Sdíleno: 13/03/2018

S jakými tématy pracovaly děti v minulých letech? Například při zkoumání vody jsme měřili nejen pH a určovali tvrdost, ale také zkoumali, kteří živočichové v okolí vody žijí a stavěli vodní mlýnky, abychom si vyzkoušeli sílu, jakou voda má i způsoby, jak ji využít v náš prospěch. Při práci s rostlinami si děti založily herbář, vyráběly léčivou mast i tinkturu, barvily látky rostlinnými barvivy. Letos je pro ně nachystán neméně zajímavý program.

Kromě pokusů, které provádíme uvnitř i v terénu je čas i na hry, odpočinek, prostě užívání léta a prázdnin.

Tábory jsou pořádány v řadě měst po celé ČR, konkrétní termín pro Karvinou je 16. - 20. 7.

Další informace:

Tábor se koná od pondělí do pátku, od 8:00 do 16:00. Je zajištěn teplý oběd a pitný režim. Součástí programu je celodenní výlet.

Cena tábora je 390,- / den, tj. 1950,- / týden. Je možné hlásit se na jednotlivé dny, poté cena jednoho dne je 490 Kč. Registrace : https://tabory.veselaveda.cz/registrace.php

Více informací na www.veselaveda.cz