Olympijské dopoledne na Pramenech

Sdíleno: 27/09/2018

Za výsledky v jednotlivých disciplínách získají body a podle dosaženého počtu obdrží bronzový, stříbrný, zlatý nebo dokonce diamantový odznak. Pro žáky, kteří nedosáhnou na bronzový odznak, bude připraven účastnický diplom. Ziskem bodů za výkony žáků 2. stupně bude naše škola zařazena do slosování o trénink s olympionikem.
V druhé polovině školního roku se konají po celé České republice okresní kola Sazka Olympijského víceboje, kde se soutěží v disciplínách Odznaku všestrannosti. Nejlepší sportovci tak mohou reprezentovat školu a postoupit dále do krajských kol a třeba i do republikového finále.
Olympijské dopoledne se žákům velice líbilo a odměnou za jejich snahu byly jejich samotné výkony.
Již dnes se žáci těší na druhou část Olympijského víceboje, a tou budou disciplíny pro získání Olympijského diplomu, které se uskuteční v říjnu tohoto roku.

FOTO zde.