Přírodovědný klokan 2018

Sdíleno: 11/10/2018

Otázky se týkaly různých přírodovědných oborů: matematika, biologie, chemie, fyzika, zeměpis i všeobecné znalosti. Výsledky nejlepších 11 žáků najdete zde. Soutěže se účastnilo 18 vybraných žáků tříd VIII. A, VIII. B, IX. A a IX. B. Je třeba ocenit projevené vědomosti, snahu a přístup všech žáků v této nelehké vědomostní soutěži (v tabulce jsou uvedena jména a body 11 nejlepších žáků, soutěžící si ověří body a umístění u Mgr. Šebestíkové). Soutěž pořádá Přírodovědecká fakulta Univerzity Palackého v Olomouci ve spolupráci s Pedagogickou fakultou UP v Olomouci. Cílem soutěže je vzbudit zájem žáků o technické a přírodovědné obory. K soutěži Přírodovědný klokan fungují vlastní stránky, které jsou na stránkách Katedry algebry a geometrie PřF UP v Olomouci. Informace o soutěži, výsledky minulých ročníků … najdete na stránkách www.kag.upol.cz/prirodovednyklokan .

Foto zde.