Zpráva ze školy v přírodě (nové info +foto)

Sdíleno: 24/05/2019

Den 2:
Nepříznivé počasí nás bohužel stále doprovází, ale i přesto si to tady užíváme. Přikládáme foto z dnešních zážitků. Všichni zdravíme domů...

Den 3:
Dnes nám opět pršelo, ale to nás neodradilo od vycházky a návštěvy obchodů. Odpoledne děti měly tvořivé a vědomostní práce ve skupinkách. Večer byl ukončen návštěvou wellness centra, kde děti relaxovaly ve vířivce a na vyhřívaných lehátkách. Pořádně jsme si to dne užili.

Den 4
Ráno nám konečně vysvitlo sluníčko. Dopoledne jsme podnikli výlet do Malenovic a také se uskutečnil fotbalový turnaj. Odpoledne jsme měli zajímavé venkovní aktivity ( střelba z luku, zorbing, malování na obličej, tetování,...). Všichni jsme si to tady krásně užili, ale i přesto se moc těšíme domů.

Info o příjezdu: předpokládaný příjezd ke škole cca 12:00 až 12:30 hod.

FOTO zde.