Sportovní kroužek I.

Od letošního školního roku 2019-2020 každé úterý od 16.00 do 17.00 hod.se v Tv školy ZŠ,MŠ Prameny schází ti správní sportovci,které baví sálová kopaná.Pracujeme s míčem,cvičíme na nářadí a hlavně hrajeme fotbálek.Jsme chlapci z 1.- 5.ročníku a chceme reprezentovat školní družinu mezi karvinskými družinami v sálové kopané o putovní pohár.

Držte nám palce a my se budeme snažit zvítězit. Sportu zdar.

Vedoucí kroužku: Jiřina Heczková

Kroužek psaní všemi deseti

Děti 4. i 5. ročníků, kteří navštěvují školní družinu, budou chodit do kroužku, každý sudý čtvrtek po obědě od 13:00 do 13:45 hod.

Děti 4. i 5. ročníků, které nenavštěvují školní družinu, budou chodit do kroužku, každý lichý čtvrtek po obědě od 13:00 do 13:45 hod.

Děti se naučí znaky na klávesnici, zlepší se a zrychlí v psaní na počítači, naučí se prstoklad a psaní všemi deseti.

Vedoucí kroužku: Mgr. Marta Pavlíčková

PŘÍPRAVA NA CAMBRIDGE ENGLISH

Kroužek „Příprava na zkoušky Cambridge Assessment English“ pro žáky 4. tříd - Pre A1 Starters začíná dne 2. 10. 2019 v 7.05 h a bude probíhat pravidelně každou středu ve stejný čas. V kroužku se věnujeme přípravě na zkoušky z angličtiny, které se uskuteční v březnu 2020. Potřebný sešit a psací potřeby, studijní materiály budou zapůjčeny školou.

Vedoucí kroužku: Mgr. Monika Paráková

Kroužek „Příprava na Cambridge English“ pro žáky 6., 8. a 9. tříd začíná dne 2. 10. 2019 v 7.05 h a bude probíhat pravidelně každou středu ve stejný čas. V kroužku se věnujeme přípravě na zkoušky z angličtiny, který se uskuteční v březnu 2020. Potřebný sešit a psací potřeby, studijní materiály budou zapůjčeny školou.

Vedoucí kroužku: Mgr. Romana Kohnová

SPORTUJ VE ŠKOLE

Sportovní kroužek „Sportuj ve škole“ probíhá každé úterý a středu: pro 1.třídy v úterý 13.20-14.05, pro 2.-3.třídy
ve středu 13.00-13.45 a pro 4.-5.třídy 13.50-14.35. V tomto kroužku se děti setkají s tradičními i méně známými sporty a naučí se novým sportovním dovednostem.

Vedoucí kroužku: Mgr. Romana Kohnová

KERAMICKÁ DÍLNA

Vedoucí kroužku: Dagmar Hubačková
Kroužek pracuje od 3. 10. v přízemí školní družiny.
Scházíme se každý čtvrtek od 15,10 – 16,30 hodin. Je určen pro žáky od 3. třídy.
Modelujeme různé keramické předměty, které slouží k praktickým či dekorativním účelům – nebo jen tak pro radost.

PŘÍPRAVA NA STŘEDNÍ ŠKOLY

Od února 2020 bude probíhat kroužek pro žáky 9. ročníku Příprava na SŠ-ČJ, Příprava na SŠ - M, ve kterém se zaměříme na přijímací zkoušky...

DÍVČÍ KLUB

V Dívčím klubu se budeme zabývat netradičními výtvarnými technikami, šitím, vařením, pletením košíků, drátováním a podobně. Schůzky budou probíhat v učebně dílen/Vv každé sudé pondělí od 13:50 do 15:20.

Vedoucí kroužku: Mgr. Marcela Macošková

SPORTOVNÍ KROUŽEK II.

Sportovní kroužek je určen pro žáky 6. – 9. ročníku. Je zaměřen na sportovní hry s míčem.
Termín: pondělí od 14.00 – 14.45

Vedoucí kroužku Mgr. Pavel Bernatík